Oceněné týmy za loňskou sezónu v průběhu poločasu nedělního utkání :


Datum Čas Domácí   Hosté Kategorie Výsledek
25.08.2019 9,00 SK Studénka - Sokol Svinov I. liga ženy 16:9
25.08.2019 10,30 SK Studénka - TJ S. Opatovice n/L I. liga muži 19:21
01.09.2019 11,00 TJ Chropyně - SK Studénka dorostenky  
  15,00 TJ Pustějov - SK Studénka I. liga ženy  
  16,00 TJ S. Podlázky - SK Studénka I. liga muži  
07.09.2019 9,30 SK Studénka - TJ Stará Ves n/O dorostenky  
  12,30 SK Studénka - TJ Příchovice I. liga muži  
  9,00 TJ Chropyně - SK Studénka dorostenci  
  9,30 TJ Stará Ves n/O - SK Studénka B mladší žačky  
08.09.2019 9,00 SK Studénka - TJ Stará Ves n/O dorostenci  
  10,30 SK Studénka - TJ Přeštice I. liga muži  
  12,00 SK Studénka - Sokol Kokory starší žáci  
  13,30 SK Studénka - Sokol Kokory mladší žáci  
  13,30 TJ Pustějov - SK Studénka A mladší žačky  
  14,45 TJ Pustějov - SK Studénka starší žačky  
14.09.2019 16,00 SK Studénka - Sokol Dobruška I. liga ženy  
  10,15 SK Studénka B - TJ Pustějov mladší žačky  
  10,30 Sokol Kokory - SK Studénka starší žačky  
  12,00 TJ S. Osek n/B - SK Studénka starší žáci  
  13,15 TJ S. Osek n/B - SK Studénka dorostenky  
  14,30 TJ S. Osek n/B - SK Studénka dorostenci  
15.09.2019 13,30 SK Studénka - Sokol Svinov dorostenky  
  15,00 SK Studénka - TJ Stará Ves n/O I. liga ženy  
  10,30 Sokol Rokytnice - SK Studénka I. liga muži  
  14,00 Sokol Svinov - SK Studénka mladší žáci  
  12,45 TJ Chropyně - SK Studénka A mladší žačky  
21.09.2019 11,30 SK Studénka - Sokol Svinov starší žačky  
  10,15 SK Studénka A - SK Studénka B mladší žačky  
  10,15 TJ Chropyně - SK Studénka starší žáci  
  13,00 TJ S. Vracov - SK Studénka I. liga ženy  
22.09.2019 11,55 HK Hlinsko v Č. - SK Studénka I. liga ženy  
  9,00 SK Studénka - Sokol Svinov dorostenci  
  10,30 SK Studénka - Sokol Svinov I. liga muži  
  12,00 SK Studénka - SSK Vítkovice starší žáci  
  13,15 SK Studénka - SSK Vítkovice mladší žáci  
28.09.2019 11,00 SK Studénka - TJ Chropyně starší žačky  
  12,15 SK Studénka - TJ Chropyně dorostenky  
  odpoledne Svinov - 1. turnaj přípravka  
  16,00 TJ S. Nezvěstice - SK Studénka I. liga muži  
  14,30 TJ S. Osek n/B - SK Studénka A mladší žačky  
  14,30 TJ Stará Ves n/O - SK Studénka mladší žáci  
29.09.2019 9,00 SK Studénka - TJ Pustějov starší žačky  
  13,00 SK Studénka - TJ Chropyně mladší žáci  
  14,15 SK Studénka - TJ Chropyně starší žáci  
  15,30 SK Studénka - TJ Chropyně dorostenci  
  10,30 TJ DIOSS Nýřany - SK Studénka I. liga muži  
29.09.2019 12,45 TJ Chropyně - SK Studénka B mladší žačky  
  10,30 TJ S. Opatovice n/L - SK Studénka I. liga ženy  
  12,00 TJ Stará Ves n/O - SK Studénka dorostenky  
05.10.2019 11,30 SK Studénka - Sokol Kokory starší žačky  
  13,00 SK Studénka - TJ S. Osek n/B dorostenky  
05.10.2019 14,30 SK Studénka - SPORT KLUB Náchod I. liga ženy  
  9,00 SK Studénka A - Sokol Svinov mladší žačky  
  10,15 SK Studénka B - TJ S. Osek n/B mladší žačky  
  12,30 Sokol Kokory - SK Studénka mladší žáci  
  13,45 Sokol Kokory - SK Studénka starší žáci  
  14,30 TJ Stará Ves n/O - SK Studénka dorostenci  
06.10.2019 9,00 SK Studénka - Sokol Krčín I. liga ženy  
  10,30 SK Studénka - Sokol Krčín I. liga muži  
  12,00 SK Studénka - TJ S. Osek n/B dorostenci  
  13,30 SK Studénka - TJ S. Osek n/B starší žáci  
  14,45 SK Studénka - TJ Stará Ves n/O mladší žáci  
  14,00 TJ Chropyně - SK Studénka starší žačky  
12.10.2019   Osek - 2. turnaj přípravka  
  10,15 Sokol Svinov - SK Studénka starší žačky  
  11,30 Sokol Svinov - SK Studénka B mladší žačky  
  14,00 TJ Avia Čakovice - SK Studénka I. liga muži  
13.10.2019 13,00 SK Studénka - Sokol Svinov mladší žáci  
  10,00 Sokol Kokory - SK Studénka A mladší žačky  
  12,00 Sokol Svinov - SK Studénka dorostenky  
  13,30 Sokol Svinov - SK Studénka I. liga ženy  
  9,30 Sokol Tymákov A - SK Studénka I. liga muži  
19.10.2019 9,00 SK Studénka A - TJ Stará Ves n/O mladší žačky  
  10,15 SK Studénka B - Sokol Kokory mladší žačky  
  13,30 Sokol Svinov - SK Studénka dorostenci  
20.10.2019 12,45 SSK Vítkovice - SK Studénka mladší žáci  
  14,00 SSK Vítkovice - SK Studénka starší žáci  
  10,30 TJ S. Opatovice n/L - SK Studénka I. liga muži  

 

Kontakt:

Petr Odchodnický

734279060

2. května 7

Studénka 1

742 13

On-line Morava - Čechy 2019

On-line 11:00 muži
On-line 9:30 ženy